Współpraca z firmą Beauty Cosmetics

Dzięki podjętej współpracy z firmą Beauty Cosmetics producentem kosmetyków Creme Bar nasze studentki mają możliwość korzystania na pracowni kosmetycznej z kremów biomembranowych najnowszej generacji. Cały proces pielęgnacyjny bazuje na korneoterapii. Oznacza to, że bazy kremów biomembranowych popierają funkcję epidermis swoim działaniem bez negatywnych działań pobocznych. Co ważne kosmetyki te nie zawierają konserwantów, parabenów, emulgatorów, oleli mineralnych, parafiny, kolorantów i substancji zapachowych , a to wszystko jest możliwe dzięki specjalnej technologii i strukturze molekularnej kremów Creme Bar. Nasi studenci na zajęciach praktycznych na podstawie pełnego wywiadu, obserwacji i analizy komputerowej skóry najwyższej jakości sprzętem firmy Courage Khazak udostępnianej na szkoleniach przez firmę Beauty Cosmetics tworzą spersonalizowane receptury i zabiegi . Dzięki temu uczą się w jaki sposób podchodzić indywidualnie do klienta i spełniać potrzeby nawet najbardziej wymagającej skóry.