Polityka prywatności

  Informacje o serwisie internetowym


Serwis Małopolskiej Wyższej Szkoły im. Józefa Dietla umożliwia kandydatom rekrutację elektroniczną do Uczelni. Serwis gromadzi informacje na temat kandydata oraz wybranego przez niego profilu kształcenia. Uczelnia Dietla przywiązuje wagę do ochrony prywatności w Sieci. Dlatego gromadzone są jedynie informacje niezbędne doprze prowadzenia procesu rekrutacji. W celu dokładnego wyjaśnienia stosowanych przez nas zasad przy gromadzeniu i przetwarzaniu danych osobowych stworzyliśmy Politykę Prywatności.


Dane zbierane podczas rejestracji w zapisach on-line:

- Twój adres e-mail,

- login,

- hasło,

- dane osobowe,

- adresy (zamieszkania i korespondencyjny),

- telefon kontaktowy i e-mail,

- imiona rodziców,

- data i miejsce urodzenia,

- informacje na temat dokumentu tożsamości,

- informacje na temat wybranego kierunku nauki,

- dane na temat dotychczasowego wykształcenia,

- dane dotyczące źródła utrzymania.


Dane zbierane automatycznie
Podczas Twojej wizyty na naszej stronie internetowej, automatycznie zbierane są dane dotyczące Twojej wizyty, np. Twój adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego, itp.


Dane zbierane, gdy kontaktujesz się z nami
Gdy kontaktujesz się z nami za pomocą strony internetowej, telefonu, poczty e-mail, itp. przekazujesz nam swoje dane osobowe, np. imię, nazwisko, adres e-mail. Pozwalają one nam na pełne obsłużenie twojego problemu.


W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane?
Dane zbierane podczas rejestracji będą wykorzystane wyłącznie do umożliwienia zalogowania się do naszego systemu. Rejestracja jest obowiązkowa jeżeli chcesz korzystać z pełnej funkcjonalności systemu lub dokonać zapisu na studia.
Jeżeli zapisałeś się na nasz Newsletter, lub w inny sposób wyraziłeś zgodę na jego otrzymywanie, wykorzystamy Twoje dane w celu wysłania Ci naszego Newslettera z bieżącymi informacjami o Uczelni Dietla.

Dane zbierane automatycznie mogą być użyte do:

- analizy zachowań użytkowników na naszej stronie internetowej,

- personalizacji zawartości naszych stron internetowych,

- przeprowadzania procesu rekrutacji na studia.

Dane zbierane w trakcie korespondencji pomiędzy Tobą, a naszym serwisem będą wykorzystane wyłącznie w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie. W przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych, Twoje dane mogą zostać udostępnione pracownikom Inspektoraru zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych. W przypadku naruszenia Regulaminu naszego serwisu, naruszenia prawa, lub gdy będą wymagały tego przepisy prawa, możemy udostępnić Twoje dane organom wymiaru sprawiedliwości.


W jaki sposób będziemy się z tobą kontaktować?
1. Jeżeli rejestrowałeś się w naszym serwisie w celu wykorzystania jego pełnej funkcjonalności, kontakt z naszej strony ograniczamy jedynie do niezbędnych informacji pomagających w użytkowaniu systemu. 

2. Jeżeli dokonałeś zapisu na studia poprzez rekrutację on-line, możesz otrzymać od nas e-maile dotyczące Twojej rejestracji. Możemy również kontaktować się z Tobą telefonicznie, jeżeli będziemy mieli ważne informacje lub pytania dotyczące Twojego zapisu.

3. Jeżeli zapisałeś się na nasz Newsletter, lub w inny sposób wyraziłeś zgodę na jego otrzymywanie, będziesz od nas otrzymywać drogą mailową nasz Newsletter.


W jaki sposób możesz poinformować nas o zmianie danych?

Na zasadach przewidzianych przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku użytkownik ma prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza jednocześnie likwidację konta lub uniemożliwienie korzystania z niektórych usług portalu. Po zalogowaniu się do systemu możesz wprowadzić zmiany lub usunąć swoje dane osobowe zbierane podczas rejestracji i używane do zalogowania się do systemu i wysyłki Newslettera. Dane użyte do zarejestrowania w rekrutacji on-line można zmienić po zalogowaniu się do systemu. Danych zbieranych automatycznie nie da się zmienić lub usunąć.


Logi systemowe
Serwis zbiera informacje o wykorzystywaniu naszego oprogramowania przez zapisywanie do logów systemowych szeregu informacji. Informacje te są wykorzystywane do celów wyłącznie statystycznych i diagnostycznych.


W jaki sposób zabezpieczamy twoje dane osobowe?
Komunikacja między Twoim komputerem a naszym serwerem gdy zbieramy Twoje dane osobowe, jest zaszyfrowana z użyciem protokołu SSL (Secure Socket Layer). Dodatkowo nasze bazy danych zabezpieczone są przed wglądem osób trzecich.


Udostępnianie informacji osobom trzecim

Informacje zebrane na stronie będą udostępniane osobom trzecim tylko i wyłącznie w formie skumulowanych informacji o ilości odwiedzających oraz ich preferencjach co do działów tematycznych serwisu. Informacje na temat zainteresowań pojedynczych osób udostępnimy tylko w przypadkach przewidzianych regulaminem (np. złamanie prawa). W przypadku gdy serwis będzie partnerem firm trzecich, a prawidłowe działanie serwisu będzie zależeć od przekazania naszym partnerom pewnych informacji zawartych np. w cookies, informacje te zostaną przekazane.


Łącza zewnętrzne
Serwis zawiera linki do innych stron w sieci Internet. Małopolska Wyższa Szkoła im. Józefa Dietla nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ochronę Państwa danych na tych stronach.


Zmiany naszej polityki prywatności
Zastrzegamy sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie. Oferta Uczelni Dietla będzie poszerzana, co oznacza, że w przyszłości Uczelnia może wprowadzić pewne modyfikacje w Polityce Prywatności. Wraz z każdą zmianą nowa wersja Polityki Prywatności będzie się pojawiać z nową datą. Wszelkie najistotniejsze z punktu widzenia Użytkownika zmiany będą odpowiednio wyróżnione. Korzystając z naszego serwisu po tej dacie akceptujesz zmiany w nowej wersji Polityki Prywatności.


Kontakt
Administrator danych osobowych: Małopolska Wyższa Szkoła im. Józefa Dietla, 30-001 Kraków, os. Kazimierza Odnowiciela 2.


W razie dodatkowych pytań dotyczących ochrony prywatności, prosimy o kontakt z Uczelnią.