Specjalności - kosmetologia I stopnia

  


KOSMETOLOGIA PROFESJONALNA Z FIZYKOTERAPIĄ I MASAŻEM
 

Specjalność adresowana do osób pragnących pozyskać wiedzę i umiejętności niezbędne do wykonywania profesjonalnych zabiegów z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej, upiększającej i estetycznej.
Studenci tej specjalizacji zapoznają się także z teorią i praktyką wykonywania zabiegów fizykoterapeutycznych takich jak:
- hydroterapia,
- jonoforeza,
- światłolecznictwo,
- zabiegi z zastosowaniem ultradźwięków.
Studenci nabywają umiejętności do wykonywania zabiegów elektrostymulacji mięśni i wykorzystania ich w kształtowaniu sylwetki i odchudzaniu.
Ponadto zyskują umiejętność wykonywania masażu klasycznego całego ciała oraz elementów drenażu limfatycznego, zabiegów masażu relaksacyjnego oraz masaży uwzględniających techniki stosowane w terapii wyszczuplającej i antycellulitowej.

 
ODNOWA BIOLOGICZNA I SPA
 

Kanon kierunkowych przedmiotów teoretycznych oraz praktycznych umożliwia pozyskanie wiedzy i umiejętności z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej, upiększającej i estetycznej. Specjalność tę wybiorą studenci pragnących holistycznie zadbać o klienta strefy Wellness i SPA. Treści programowe oparte są na najnowszych badaniach rynkowych ukazujących kierunki rozwoju sektora Wellness i SPA. Studia dają wszechstronną wiedzę i umiejętności w zakresie pielęgnacji ciała opartej na filozofii Spa & Wellness.

 

Rekrutacja online