Sukcesy absolwentów

Z dumą przedstawiamy naszych absolwentów, którzy dzięki zdobytej wiedzy w Małopolskiej Wyższej Szkole im. Józefa Dietla w Krakowie działają w branży:

Założycielką “DepiLove” jest mgr Małgorzata Starzec – z wykształcenia kosmetolog. Tytuł magistra kosmetologii obroniła w Małopolskiej Wyższej Szkole im. Józefa Dietla w Krakowie w trybie niestacjonarnym. 

Dzięki temu mogła praktykować kosmetologię w renomowanym gabinecie w Krakowie. Porady oraz stały kontakt z wykładowcami, którzy uczyli Panią Małgorzatę spowodowały, że nie bała się zacząć praktykować swojego zawodu. Studia z naciskiem na wiedzę praktyczną pozwoliły jej otworzyć własny gabinet kosmetyczny. 

Pani Małgorzata dzięki temu w branży jest już kilka lat i wszystko wskazuje na to, że ma zamiar dalej się rozwijać. Na bieżąco do praktyki wprowadzane są nowe zabiegi oraz uskuteczniane jest inwestowanie w najnowocześniejszy sprzęt kosmetyczny. Wszystko to w doskonałym gabinecie chwalonym przez klientki i działającym w samym centrum Tarnowa. 

Jestem absolwentem Małopolskiej Wyższej Szkoły im Józefa Dietla w Krakowie. Ukończyłem studia licencjackie z dietetyki w 2015 roku obroną pracy dyplomowej poruszającej tematykę czynników mających wpływ na skład ciała osób aktywnych fizycznie.

Moją pasję jaką jest dietetyka oraz sport wykorzystywałem praktycznie startując w zawodach w kulturystyce. Na drugim roku studiów wystąpiłem między innymi na Uniwersyteckich Mistrzostw Polski, uzyskując tytuł wicemistrza Polski w kategorii do 75 kilogramów. 

Dzięki wiedzy teoretycznej jaką uzyskałem na uczelni, gdzie zajęcia prowadzili doświadczeni naukowcy z medycyny, dietetyki oraz innych nauk o zdrowiu mogłem poznawać i wykorzystywać różne metody żywieniowe uzyskując coraz lepsze rezultaty w kształtowaniu sylwetki. Uczelnia motywowała mnie do dalszej pracy poprzez promocję oraz stypendia.

Połączenie edukacji oraz zainteresowań dało mi możliwość rozwoju zawodowego jako trener personalny i dietetyk. Początkowo byłem instruktorem na siłowni oraz udzielałem porad żywieniowych. Aktualnie wciąż kształcę się na studiach doktoranckich na Krakowskim AWF, badając problematykę otyłości. Ponadto prowadzę swoją praktykę jako dietetyk w prywatnym gabinecie oraz jestem współwłaścicielem fitness klubu w Krakowie. Zdobytą wiedzę przekazuję na kursach oraz szkoleniach dla osób chcących pracować jako trenerzy oraz dietetycy.

Polecam MWS im Dietla, gdzie studia nie tylko dają wykształcenie, ale pomagają rozwijać pasję.

Chociaż studia zakończyliśmy już dobrych kilka lat temu, wiedza oraz informacje jakie zdobyliśmy na tej uczelni ciągle pomagają Nam w pracy z pacjentami w swoim gabinecie.

Nie mając możliwości studiowania dziennie wybraliśmy tryb niestacjonarny o specjalności dietoterapia, dzięki czemu w ciągu 3 lat poznaliśmy bardzo dobrze dietetykę od strony klinicznej – na czym Nam bardzo zależało.

Małopolska Wyższa Szkoła im. J. Dietla w Krakowie to uczelnia, dzięki której możemy pracować w zawodzie, który jest naszą pasją.

Absolwentka Małopolskiej Wyższej szkoły im Józefa Dietla w Krakowie.

Magistra broniła na kierunku kosmetologii medycznej i zarządzaniu w usługach. Licencjonowany szkoleniowiec makijażu permanentnego, stylizacji brwi oraz rzęs.

Prelegent na targach LNE.

Autorka kilku artykułów w magazynach branżowych.

Ogólnopolska Mistrzyni stylizacji brwi 2019/2020.

Certyfikowany Szkoleniowiec marki NikkMole oraz InLei.

Założycielka MONART miejsca stworzonego z myślą o wspaniałych kobietach ceniących świetną jakość i najwyższej jakości zabiegi.

Od 5 lat PMUArtist, pasjonatka makijażu permanentnego.