intensywny kurs

Języka polskiego

Intensywny kurs języka polskiego

Kurs jest dedykowany obcokrajowcom z Ukrainy, którzy planują przyjechać do Polski na stałe i będą posługiwać się językiem polskim ma co dzień. 

Dlaczego warto?

Kursanci zapoznają się z podstawowym słownictwem, zwrotami, zasadami gramatyki i poprawnej wymowy, co umożliwi im płynną komunikację w języku polskim zarówno w formie pisemnej, jak i ustnej. 

O kursie

Zajęcia będą prowadzone na dedykowanej platformie e-learningowej. Kursanci będą w kontakcie online z lektorem, dodatkowo na platformie będą zamieszczane materiały uzupełniające regularne zajęcia: dodatkowe ćwiczenia z zakresu gramatyki, ciekawe teksty i filmy do samodzielnej nauki języka.

Kurs trwa pół roku – planowane rozpoczęcie to październik 2021, koniec czerwiec 2022. 
Obejmuje 400 godzin – zajęcia trwają po 4 godziny lekcyjne (45 minut) 5 dni w tygodniu.  
Opłata za kurs wynosi 750 euro (400 godzin zajęć). 

Organizator

Kurs jest organizowany przez Dietl Education Centre pod patronatem Małopolskiej Wyższej Szkoły im. J. Dietla w Krakowie. Aby wziąć udział w kursie wystarczy zgłosić się drogą mailową lub telefoniczną i po kontakcie zwrotnym ze strony Dietl Education Centre uiścić opłatę rejestracyjną w wysokości 50 euro (opłata rejestracyjna nie ulega zwrotowi).

W związku z przedłużeniem obostrzeń, kurs odbędzie się w formie zajęć online. Jeśli sytuacja pozwoli na przeprowadzenie zajęć stacjonarnie, będą miały miejsce w budynku Małopolskiej Wyższej Szkoły im. J. Dietla w Krakowie. Uczelnia zlokalizowana jest przy ul. Legnickiej 5, wejście od strony ulicy Szafirowej.  

Płatność za kurs należy uiścić po potwierdzeniu rozpoczęcia kursu językowego. Czesne może zostać rozłożone na raty, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z Dietl Education Centre.

Minimalna wielkość grupy niezbędna do rozpoczęcia kursu to minimum 5 studentów. W razie zgłoszenie się większej ilości chętnych z określonej instytucji jest możliwość przygotowania dedykowanego kursu językowego.

Aby dowiedzieć się więcej skontaktuj się z nami:

E-mail: [email protected]

Telefon: +48 888 019 624

opinie naszych

studentów

bądź na bieżąco!

zapisz się do newslettera