nowoczesna kosmetologia

w medycynie estetycznej

Czas trwania studiów

2 semestry / 240 godzin

Zajęcia odbywają się w systemie niestacjonarnym w formie sobotnio – niedzielnych zjazdów (co 2 , 3 tygodnie)

Studia zaadresowane są do:

Główny cel studiów:

Głównym celem studiów jest przekazanie uczestnikom studiów obszernej wiedzy z zakresu nowoczesnych zabiegów kosmetologicznych stosowanych w pielęgnacji skóry i profilaktyce anti-aging oraz wykorzystywanych w walce z rozstępami, cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej.

Program studiów

Umożliwi holistyczne podejście do pielęgnacji skóry poprzez wykorzystanie wiedzy z zakresu kosmetologii, dermatologii oraz fizykoterapii. Plan zajęć został opracowany przez mgr Joannę Mosio, właścicielkę gabinetu kosmetycznego Imperium Urody w Krakowie, która poprowadzi również większość zajęć.

program studiów

Wykłady:

Ćwiczenia:

Warunki ukończenia:

absolwenci

otrzymują:

Zajęcia prowadzone są przez nauczycieli akademickich oraz kosmetologów i lekarzy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w formie interdyscyplinarnych wykładów, zajęć praktycznych oraz szkoleń specjalistycznych.Uzyskane wykształcenie pozwoli absolwentom na znaczne podniesienie kwalifikacji zawodowych, pogłębienie wiedzy kosmetologicznej i medycznej oraz zdobycie wyspecjalizowanej wiedzy i umiejętności niezbędnych do obsługi urządzeń wykorzystujących nowoczesne technologie w kosmetologii estetycznej. Absolwenci będą przygotowani do podjęcia współpracy z lekarzem medycyny estetycznej, dermatologiem i fizjoterapeutą.

opinie naszych

studentów

bądź na bieżąco!

zapisz się do newslettera