nowoczesna kosmetologia

w medycynie estetycznej

zarejestruj się już teraz!

Studia zaadresowane są do:

Główny cel studiów:

Głównym celem studiów jest przekazanie uczestnikom studiów obszernej wiedzy z zakresu nowoczesnych zabiegów kosmetologicznych stosowanych w pielęgnacji skóry i profilaktyce anti-aging oraz wykorzystywanych w walce z rozstępami, cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej.

Program studiów

Umożliwi holistyczne podejście do pielęgnacji skóry poprzez wykorzystanie wiedzy z zakresu kosmetologii, dermatologii oraz fizykoterapii. Stawiamy na praktykę! Plan zajęć praktycznych z zakresu kosmetologii estetycznej został opracowany przez mgr Joannę Mosio, właścicielkę gabinetu kosmetycznego Imperium Urody w Krakowie, która poprowadzi również większość zajęć.

Kosmetologia estetyczna

program zajęć praktycznych

Wykłady:

Ćwiczenia:

Dlaczego warto?

MIEJSCE I CZAS TRWANIA ZAJĘĆ

Zajęcia odbywają się w systemie niestacjonarnym w formie sobotnio – niedzielnych zjazdów (co 2 , 3 tygodnie), trwają 2 semestry, 220 godzin

Zajęcia na studiach podyplomowych realizowane są w siedzibie uczelni Małopolskiej Wyższej Szkoły im. Józefa Dietla w Krakowie

absolwenci

otrzymują:

Uzyskane wykształcenie pozwoli absolwentom na znaczne podniesienie kwalifikacji zawodowych, pogłębienie wiedzy kosmetologicznej i medycznej oraz zdobycie wyspecjalizowanej wiedzy i umiejętności niezbędnych do obsługi urządzeń wykorzystujących nowoczesne technologie w kosmetologii estetycznej. Absolwenci będą przygotowani do podjęcia współpracy z lekarzem medycyny estetycznej, dermatologiem i fizjoterapeutą.

Warunki ukończenia:

Rekrutacja

Aby wziąć udział w rekrutacji należy wypełnić internetowy formularz zgłoszeniowy. Po wypełnieniu formularza na stronie pojawi się potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia w systemie.

7 dni po rejestracji słuchacz otrzyma informację o przyjęciu na studia i dalszych etapach rekrutacji. Uczelnia zastrzega sobie prawo do nieuruchomienia kierunku w przypadku niewystarczającej liczby zgłoszeń.

Opłata za rok studiów

rok akademicki 2020-2021

*Siedem dni przed rozpoczęciem nauki każdy słuchacz otrzyma drogą elektroniczną informacje dotyczące pierwszego zjazdu.