PARTNERZY

Praktyka czyni mistrza!  Nasi kursanci w trakcie studiów odbywają praktyki w gabinetach kosmetologicznych i dietetycznych. Adepci mogą zobaczyć, jak będzie wyglądać ich przyszła praca od kuchni – jak najlepiej radzić sobie z pacjentami, z jakich urządzeń czy systemów będą korzystać na co dzień, dowiedzą się więcej na temat prowadzenia własnej działalności.

Specjaliści, z którymi współpracujemy mają dodatkowo możliwość podzielenia się swoim doświadczeniem podczas zajęć i dedykowanych szkoleń, mogą wziąć udział w dniach otwartych uczelni i zareklamować swój biznes, a po zakończeniu roku akademickiego przyjąć do siebie najzdolniejszych absolwentów.

Zainteresowanych współpracą serdecznie zachęcamy do kontaktu!

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail [email protected] lub zgłaszać telefonicznie 888 019 624.

mgr Piotr Pobłocki

Gabinet dietetyczny FitWorkshop działa w branży od kilku lat. Rozwiązuje się w nim problemy z każdej dziedziny dietetyki – począwszy od pediatrycznej, poprzez kliniczną, sportową, skończywszy na psychodietetyce. Mgr Piotr Pobłocki, z wykształcenia dietetyk kliniczny oraz psychodietetyk, pasjonat dietetyki sportowej, założyciel gabinetu oraz wykładowca między innymi Małopolskiej Wyższej Szkoły im. Józefa Dietla w Krakowie przekazuje studentom niezbędną wiedzę w zakresie prowadzenia gabinetu i praktyki dietetycznej. Mało tego – przyjmuje na praktyki niezbędne w utrzymaniu prawidłowego toku nauczania przyszłych dietetyków. Usytuowanie gabinetu w ścisłym centrum Katowic jest strzałem w dziesiątkę, jeśli chodzi o dojazd z okolic.

mgr Małgorzata Starzec

Założycielką “DepiLove” jest mgr Małgorzata Starzec – z wykształcenia kosmetolog. Tytuł magistra kosmetologii obroniła w Małopolskiej Wyższej Szkole im. Józefa Dietla w Krakowie w trybie niestacjonarnym. Dzięki temu mogła praktykować kosmetologię w renomowanym gabinecie w Krakowie. Porady oraz stały kontakt z wykładowcami, którzy uczyli Panią Małgorzatę spowodowały, że nie bała się zacząć praktykować swojego zawodu. Studia z naciskiem na wiedzę praktyczną pozwoliły jej otworzyć własny gabiet kosmetyczny. Pani Małgorzata dzięki temu w branży jest już kilka lat i wszystko wskazuje na to, że ma zamiar dalej się rozwijać. Na bieżąco do praktyki wprowadzane są nowe zabiegi oraz uskuteczniane jest inwestowanie w najnowocześniejszy sprzęt kosmetyczny. Wszystko to w doskonałym gabinecie chwalonym przez klientki i działającym w samym centrum Tarnowa. To miejsce dla fanów i fanek gładkiego ciała. Specjalizacją gabinetu jest depilacja laserem diodowym – skuteczna i trwała, mogąca sprostać największym wymaganiom.

mgr Joanna Mosio

Właścicielka gabinetu kosmetycznego Imperium Urody w Krakowie, otworzyła to miejsce z myślą o wszystkich, którzy pragną zadbać o swój zdrowy i piękny wygląd.

Z wykształcenia magister Kosmetologii. Jej celem jest nie tylko pielęgnowanie urody, ale również indywidualne podejście do problemów kosmetycznych. Priorytetem jej pracy jest  najwyższa jakość świadczonych usług, profesjonalizm oraz doświadczenie, które zdobyła w ciągu ostatnich kilku lat. Uczestniczyła w licznych szkoleniach między innymi z makijażu permanentnego dzięki czemu uzyskała tytuł linergistki.

Współpracuje z Małopolską Wyższą Szkołą im. Józefa Dietla w Krakowie jako szkoleniowiec w związku z czym oferuje swoje wsparcie dla studentów kosmetologii.

Od 4 lat związana jest z marką Dr Irena Eris, specjalizuje się w terapiach zabiegowych na twarz, mezoterapii igłowej, makijażu permanentnym, depilacji i stylizacji paznokci.

Kosmetologia stała się jej pasją, dlatego chętnie dzieli się nią z innymi.

mgr Monika Frandofert

Ogólnopolska Mistrzyni stylizacji brwi 2019/2020.

Certyfikowany Szkoleniowiec marki NikkMole oraz InLei.

Prelegent na targach LNE.

Od 5 lat PMUArtist, pasjonatka makijażu permanentnego.

Autorka kilku artykułów w magazynach branżowych.

Założycielka MONART miejsca stworzonego z myślą o wspaniałych kobietach ceniących świetną jakość i najwyższej jakości zabiegi.

Swoją zdobytą wiedzą i dużym doświadczeniem pomaga naszym studentkom w stawianiu pierwszych kroków w świecie kosmetologii. 

Absolwentka Małopolskiej Wyższej szkoły im Józefa Dietla w Krakowie. Magistra broniła na kierunku kosmetologii medycznej i zarządzaniu w usługach. Licencjonowany szkoleniowiec makijażu permanentnego, stylizacji brwi oraz rzęs.

Kosmetologia stała się jej pasją, dlatego chętnie dzieli się nią z innymi.